Tetejére

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

  BARCSAY ISKOLA

   Szentendrei Barcsay Jenő Általános Iskola
   2000 Szentendre, Kálvária út 18.

 

 

 

Szakköreink a 2017/18-as tanévben

 

 

 

 

Neve

Tartalma

Ideje

Helye

Vezeti

Felvételi előkészítő

Matematikából

Központi felvételire való folyamatos készülés

Szerda

14,00-15,30

C/II

fizika-kémia szaktanterem

Tóthné Vojtek Éva

Felvételi előkészítő

Magyarból

Központi felvételire való folyamatos készülés

Kedd

14,00-15,30

A/II

8.c terme

Sőrés Marianna

Felvételi előkészítő

Magyarból

Központi felvételire való folyamatos készülés

Szerda

14,00-15,30

B/II

7.d terme

Szebelédi Gáborné

Fülbe Való népdalkör

Énekelünk, a tanultakat közkinccsé tesszük az iskolai rendezvényeken  és a városi népdalversenyen.

Kedd

14,00-14,45

Csütörtök

14,00-14,45

B/II 6.a terme

 

B/II 6.a terme

Kónya Emőke

Barcsay Firka

Újságíró tehetségkör

Nyelvi játékot játszunk,

interjúkat készítünk, rejtvényt fejtünk, pantomimezünk

Szerda

14,00-15,30

könyvtár

Sőrés Marianna

Rajz szakkör

3. évf. részére

rajzolás, festés, pályázati munkák készítése

hétfő

6.7. óra

C/I

technika terem

Galambos József

Rajz szakkör

 5. évf. részére

Tehetséggondozás,rajzolás, festés, képépítés, pályázati munkák készítése

Hétfő

14,00-15,30

 

H/II

rajzterem

dr Simonné Kovács Mária

Tutaj Műhely-képzőművészeti tehetséggondozás

 

Rajzolás, festés, mintázás.

Kreatív feladatok.

Pályázatok.

szerda

14,00-15,30

H/II

rajzterem

Varga Anna

Felvételi előkészítő 7. és 8. osztályos diákoknak vizuális kultúrából

Művészeti iskolába készülő diákok felkészítése

csütörtök

14,00-15,30

H/II

rajzterem

 

Varga Anna

Biológia szakkör a 7.8.évf.

Idegen tájak élővilága, rendszertan,embertan

csütörtök

14-14,45

B/I 5.d terme

 

Paulovics Ágnes

Természettudományos Tehetségkör

5.6.évf.

Természetjárás, természetben végzett vizsgálatok, kísérletek.

csütörtök

14,10-15,00

A/II 8.d terme

Fehér István

Tehetségtámogató szakkör

7. és 8. évfolyamosoknak

Számítógép nélküli és számítógépes probléma-megoldás eljárás alapú szakkör moduláris programozási környezetben

csütörtök

14,00-14,45

H/II

informatika

 

Herczeg Katalin

Tehetségtámogató szakkör

4.-5. és 6. évfolyamosoknak

Számítógép nélküli és számítógépes probléma-megoldás eljárás alapú szakkör moduláris programozási környezetben

szerda

14-14,45

H/II

informatika

 

Herczeg Katalin

Képességfejlesztő programozás

4.-5. 6.

évfolyamosoknak

Programozás IMAGINE környezetben

péntek

14,00-14,45

H/II

informatika

 

Herczeg Katalin

Színjátszó és dráma szakkör

Drámapedagógia, drámaolvasás, amatőr színjátszás és bábjátszás.

szerda

14,00-15,30

Színházterem

Huba Lilla